Parama "Mažąjai studijai"

Dėkojame visiems, kurie apsisprendė paremti „Mažąją studiją“.

Jau beveik tris dešimtmečius esame kartu. Ir jums, klausytojams, ir mums, laidų rengėjams, „Mažoji studija“ tapo neatskiriama ir prasminga kasdienybės dalimi. Drauge mokėmės ir augome, dalijomės atradimais ir džiaugsmais, o kartais rūpesčiais bei nerimu. Mums gera darbuotis, nes žinome, kad esame reikalingi. „Mažosios studijos“ pastovumas ir gyvastingumas yra unikalus dalykas mūsų katalikiškos žiniasklaidos panoramoje. Taip ir norime toliau svariai ir neįkyriai byloti jums apie didelius bei mažus Dievo darbus žmogaus labui.

Gyvename iš malonės. Krikščioniškojo solidarumo dvasioje mus daug metų rėmė dosnieji vokiečių katalikai, daugiau kaip du dešimtmečius paramos savo kultūrinėms laidoms sulaukdavome iš tuometinio Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo pagalbos savo kultūrinėms laidoms. O taip pat buvote ir visada tebesate jūs, žinomi ir nežinomi mūsų rėmėjai ir palaikytojai, besidalijantys kitąsyk labai kukliais savo ištekliais. Visa tai leido mums įveikti ne vieną krizę. Tikimės, kad dabartiniai finansiniai sunkumai nenutildys “Mažosios studijos” balso.

Nuoširdžiausiai dėkojame už tą neįkainojamą pagalbą, kuri ne tik padeda mums išlikti, bet taip pat liudija, kad evangelinė solidarumo dvasia gali būti stipresnė už bet kokias ekonomines ar geopolitines negandas.

Ir toliau „Mažoji studija“ gyvuos tik iš malonės. Būsime priklausomi nuo jūsų maldų ir geros širdies. Su pagarba ir dėkingumu,

kun. Julius Sasnauskas,
„Mažosios studijos“ direktorius”

Paramos formos:

Bankinis pavedimas

Norėdami prisidėti periodiškai ar vienkartiniu pavedimu, paskyros laukelyje nurodykite „Parama“.

Mūsų duomenys:

VšĮ Katalikų radijo „Mažoji studija“. Įmonės kodas: 223169310. Sąskaitos nr.: LT407044060001106245 SEB.

Pervedant iš užsienio:

VšĮ Katalikų radijo „Mažoji studija“, Pilies g. 4, Vilnius, Lietuva.
LT407044060001106245 SEB Konstitucijos pr. 24, 08105 Vilnius, SWIFT kodas CBVILT2X”

1.2% pajamų mokesčio

Deklaruodami pajamas galite skirti 1.2% pajamų mokesčio. Instrukcija, kaip tai padaryti:

VMI paramos vedlio instrukcija 

Mūsų duomenys:

VšĮ Katalikų radijo „Mažoji studija“, gavėjo kodas – 223169310.

Mecenatai ir partneriai

Norėdami tapti mecenatais ar partneriais, susisiekite info@mstudija.lt

Scroll to Top